Żelowanie drewna preparatem na korniki Xilix Gel

Drewno jest materiałem używanym w budownictwie od setek lat. Oprócz wielu zalet płynących ze stosowania tego surowca, trzeba również zmierzyć się z problemem szkodników, tzw. drewnojadów. Odpowiednia impregnacja jest bardzo ważna, żeby zapewnić ochronę przed insektami. Warto zaopatrzyć się w odpowiedni preparat, który będzie skuteczny, a jego użycie zapewni piękny wygląd drewna na lata.

Żelowanie drewna preparatem na korniki Xilix Gel

Xilix Gel to nowoczesny środek biobójczy, który zwalcza szkodniki i impregnuje drewno. Preparat wnika głęboko w strukturę drewna, co zapewnia wysoką efektywność działania. Żel jest bezbarwny. Można go stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, przeznaczony jest do każdego rodzaju drewna. Środek można nakładać w różny sposób: spryskiwać powierzchnię, natryskiwać lub nakładać pędzlem.

Przed czym chroni Xilix Gel?

Preparat zwalcza wszystkie rodzaje szkodników drewna, tj. miazgowce, chrząszcze, kózkowate i termity. Jest bezpieczny dla zdrowia. Innowacyjna formuła środka pozwala na zwalczanie drewnojadów w każdej formie rozwoju, nawet larwalnej. Xilix Gel świetnie radzi sobie także ze spuszczelem pospolitym- najpopularniejszym szkodnikiem drewna.